Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 32 956 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal użytkowy | Sprzedam Poznań Nowe Miasto

lokal na sprzedaż Poznań Nowe Miasto, Powiat Poznań, Gmina Poznań

5 200 000 zł2 797 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 1 859 zł/m2
  • Rok budowy: 1975

Na sprzedaż obiekt o funkcji magazynowo-biurowo-handlowo-usługowej o łącznej powierzchni użytkowej 2797 m2. Obiekt zlokalizowany jest na działce o powierzchni 8624 m2, położonej przy ul. Dziadoszańskiej na poznańskim Żegrzu. Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie wielu firm. Po sąsiedzku znajdują się biurowce, obiekty magazynowe, handlowe i produkcyjne. Obszar, na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem P/U (teren obiektów produkcyjnych, składów, magazynów, z dopuszczeniem zabudowy usługowej).

W skład obiektu wchodzą:
-Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 2472 m2 składający się z części magazynowej, biurowo-socjalnej i usługowo-handlowej, w obecnej formie zaadaptowany na potrzeby hurtowni oraz wiaty magazynowej Budynek powstał w latach 70-tych, konstrukcja żelbetowa, szkieletowa, prefabrykowana. Ściany z bloczków gazobetonowych, stropodach z płyt panwiowych, posadzka betonowa. Wiata magazynowa o konstrukcji stalowej.W środku budynku instalacja: elektr.,gaz.,wod.-kan.,kanalizacja sanitarna, grzewcza, wentylacyjna, odgromowa, teletechniczna, alarmowa.
-Magazyn o powierzchni użytkowej 325 m2. Konstrukcja stalowa, posadzka betonowa. W środku instalacja elektryczna.

Nieruchomość wyposażona jest we wszystkie media.

Obiekt można z powodzeniem przejąć i prowadzić w nim swoją działalność. Istnieje również opcja przebudowy, rozbudowy lub postawienia zupełnie nowych budynków. Teren, na którym położona jest działka prężnie się rozwija. W najbliższej okolicy znajdują się obiekty i siedziby znamienitych firm.

Bardzo dobra lokalizacja. Szybki dojazd do centrum Poznania, do autostrady, do drogi ekspresowej S3. W niedalekiej odległości centrum handlowe Franowo, Galeria Posnania, Galeria Malta, itp

Cena: 5 200 000 zł netto.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Instalacje w budynku:
wentylacyjna, alarmowa, elektryczna, wodna, gazowa

Lokalizacja ogłoszenia podana przez ogłoszeniodawcę
biuro nieruchomości
Laskowski Nieruchomości
@